PŘEHRADA PAŘÍŽOV - 100 LET
"Výstava ke 100. výročí dokončení přehrady"
Business picture

Plakát výstavy - Chotěboř

Pro propagaci výstavy v hotěboři byl vytvořen nový plakát obsahující údaje o další expozici výstavy od 24. 6. do 11. 9. včetně vernisáže 23. června od 17h a doprovodné přednášky 8. září.

Plakát

Plakát výstavy - Čáslav

Pro propagaci výstavy v Čáslavi byl vytvořen plakát obsahující údaje o další expozici výstavy od 4.8. do 30.8. včetně vernisáže 3. srpna od 17h.

Plakát

Plakát výstavy - Fakulta stavební ČVUT v Praze

Pro propagaci výstavy na stavební fakultě byl vytvořen nový plakát obsahující údaje o další expozici výstavy od 29.4. do 23.5. včetně vernisáže 28. dubna od 17h.

Plakát

Plakát výstavy - Ronov n. D.

Pro propagaci výstavy v Ronově nad Doubravou byl vytvořen nový plakát obsahující údaje o další expozici výstavy včetně vernisáže 4. dubna.

Plakát

Plakát výstavy - Chrudim

Pro propagaci výstavy v Regionálním muzeu v Chrudimi byl vytvořen nový plakát obsahující údaje o další expozici výstavy včetně vernisáže 20. února a doprovodné přednášky 27. března.

Plakát

Plakát výstavy - Třemošnice

V rámci propagace výstavy byl vytvořen plakát ve formátu A2, který byl před zahájením výstavy distribuován po celém okolí. Do tisku šlo celkem 150 plakátů formátu A2, 50 formátu A3 a 6 velkoformátových banerů A0. V případě zájmu je možné si plakát stáhnout v PDF a vytisknout. Dále bylo v září 200 plakátů ve formátu A4 předáno účastníkům odborné konference Vodní nádrže 2013 v Brně a výstava byla také zpropagována na zasedání Českého přehradního výboru. Pro odborný Seminář Adolfa Patery, který proběhl 13. listopadu na Novotného lávce v Praze a který se zabývá extrémními hydrologickými jevy jako jsou sucha a povodně byl připraven propagační poster ve formátu A0.

Plakát

Novinky

  • Vernisáž výstavy v Chotěboři proběhla 23. června od 17h. Výstava potrvá do 11. září.
  • Souběžně probíhá výstava: "Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi". Výstva trvala od 5. srpna do 15. listopadu 2015, nyní postupně objíždí podniky povodí. Podrobnosti na webu výstavy

Logo výstavy

Přehrada Pařížov - 100 let


Kontakt

Autor: Ing. Martin Horský, Ph.D.

E-Mail: horsky@fsv.cvut.cz

Přehrady ČR


Upoutávka

Upoutávka
Upoutávka ve vestibulu SRC Lihovar v Třemošnici